Här nedanför hittar du en lista med stugor och annat boende i Lermoos. Kolla igenom vår lista över stugor med självhushåll och hotell, samt annat boende i Lermoos för att skräddarsy din ultimata skidsemester. Vi vill gärna höra från stugägare med stugor i alla prisklasser så att vi kan erbjuda våra medlemmar det bästa utbudet på boende.

Lermoos, stugor och annat skidortsboende

Stuga/hotell namn Länk Telefon
Hotel Bergland http://www.bergland-lermoos.at 05673 2913
Hotel Edelweiß http://www.edelweiss.at 05673 2214
Hotel Gasthof Juchhof http://www.juchhof.at 05673 22050
Hotel Hubertushof http://www.hotel-hubertushof.com 05673 2161
Hotel MOHR Life Resort Lermoos - 4 Sterne http://www.mohr-life-resort.at 05673 2362
Hotel Rustika http://www.hotel-rustika.at 05673 2724
Elmar Hofherr, Hotel Tyrol. http://www.hotel-tyrol.co.at 05673 3193
Hotel Post Lermoos http://www.post-lermoos.at 05673 22810
Leading Family Hotel and Resort Alpenrose http://www.hotelalpenrose.at 05673 2424
Rettenbacher Roland - Hotel Bellevue http://www.hotel-bellevue.at 05673 2151

Vänligen kontakta oss om din stuga, ditt hotell eller annat Lermoos boende inte står med här ovanför och du vill att vi ska lägga till det.