Här nedanför hittar du en lista med stugor och annat boende i Las Leñas. Kolla igenom vår lista över stugor med självhushåll och hotell, samt annat boende i Las Leñas för att skräddarsy din ultimata skidsemester. Vi vill gärna höra från stugägare med stugor i alla prisklasser så att vi kan erbjuda våra medlemmar det bästa utbudet på boende.

Las Leñas, stugor och annat skidortsboende

Stuga/hotell namn Länk Telefon
Cabañas en Los Molles http://www.cabanasenlosmolles.com.ar +54 9 2627 514725
Cap Hostel Los Molles http://www.caphostel.com 011 525 48 702
Cirrus Apart http://cirrusapart.onlinetravel.com.ar 0810 220 0031 / +54 (11) 5263 3589
Geminis Apart http://geminisapart.onlinetravel.com.ar 0810 220 0031 / +54 (11) 5263 3589
Hotel Acuario http://hotelacuario.onlinetravel.com.ar +54 (261) 423 4848 / (11) 5238 8197
Hotel Aries http://hotelaries.onlinetravel.com.ar +54 (261) 423 4848 / (11) 5238 8197
Hotel Escorpio http://hotelescorpio.onlinetravel.com.ar +54 (261) 423 4848 / (11) 5238 8197
Hotel Piscis http://hotelpiscis.onlinetravel.com.ar +54 (261) 423 4848 / (11) 5238 8197
Las Lenas http://www.laslenas.com (+5411) 4819 6060
Los Molles http://www.losmolleshotel.com +54 0260 449 9712
Virgo hotel http://www.virgohotel.com.ar (011) 5031-6900

Vänligen kontakta oss om din stuga, ditt hotell eller annat Las Leñas boende inte står med här ovanför och du vill att vi ska lägga till det.